KONST / Litografier / Serigrafi 12746522
nr 1274 6522
Sten Etling
(f. 1947), Sverige
Serigrafi, "Rebus". Signerad, numrerad 20/125. Motivet: 45x36 cm
Kondition: skadat glas
Sten Etling, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:35:09